Łowcy staroci: Naukowe ciekawostki (9)

Łowcy staroci: Naukowe ciekawostki (9)

(Salvage Hunters 9)

serial dokumentalny Wielka Brytania   b.o.
W skrócie:Drew negocjuje cenę niezwykłej kolekcji makabrycznych przyborów medycznych. W Nottinghamshire odwiedza magazyn wypełniony po brzegi amerykańskimi starociami. Zwiedza także pewną szkocką posiadłość.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drew Pritchard jest łowcą współczesnych skarbów. Uwielbia dreszczyk emocji towarzyszący poszukiwaniom staroci i pamiątek. Z zapałem przeszukuje zakamarki zaniedbanych budynków i zapomnianych pakamer. Jego zespół profesjonalnych restauratorów przywraca świetność wiekowym okazom. W dziewiątej serii Drew odwiedza aukcję staroci w pewnej posiadłości w hrabstwie Devon, udaje się do szkockiej fabryki koronek oraz do XVIII-wiecznej posiadłości położonej na skraju wrzosowiska w Yorkshire. Będzie poszukiwał religijnych artefaktów w podziemiach katedry w Liverpoolu i złoży wizytę w fabryce sztućców w Sheffield. Przemierzając Wyspy Brytyjskie wzdłuż i wszerz, natknie się na wiele niesamowitych starych przedmiotów.

W tym odcinku

W Londynie, Drew negocjuje cenę niezwykłej kolekcji makabrycznych przyborów medycznych. W Nottinghamshire, odwiedza magazyn wypełniony po brzegi amerykańskimi starociami. Zwiedza także pewną szkocką posiadłość.

Zobacz także