Łowcy staroci (6)

Łowcy staroci (6)

(Salvage Hunters 6)

serial dokumentalny Wielka Brytania   b.o.
Występują:Drew Pritchard
W skrócie:Handlarz antykami Drew Pritchard musi stoczyć prawdziwą walkę ze sprzedawcą, któremu ciężko rozstać się ze swoimi przedmiotami. W Norfolku wspólnie z łowcą staroci zwiedzimy muzeum magii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Znany brytyjski handlarz antykami - Drew Pritchard zabiera widzów na poszukiwanie cennych przedmiotów sprzed lat. Przemierza Wyspy z nadzieją na znalezienie nietuzinkowych mebli i przedmiotów codziennego użytku. Najpierw przeczesuje piwnicę wielkiej prywatnej szkoły pełnej mebli. Następnie składa wizytę na składowisku rzeczy używanych w Glastonbury. Ta gra jest warta świeczki, bo klientami Pritcharda są m.in.: Ralph Lauren, Marco Pierre i Jim Carey, którzy lubią otaczać się unikatowymi sprzętami. Drew sprzedaje swoje znaleziska gwiazdom Hollywood, ale oprócz tego ma swój sklep w jednym z luksusowych domów handlowych Londynu. Oglądający przekonają się, jakie skarby ma do sprzedania.

W tym odcinku

Znany brytyjski handlarz antykami Drew Pritchard w Penzance w Kornwalii musi stoczyć prawdziwą walkę ze sprzedawcą, któremu ciężko rozstać się ze swoimi przedmiotami. W Norfolku wspólnie z łowcą staroci zwiedzimy muzeum magii.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także