Łowcy skarbów. Kto da więcej? (84)
reality show Polska 2023
| W skrócie: | W programie pojawi się żardiniera, czyli naczynie do układania kwiatów. Jest ona sygnowana XIX-wiecznym znakiem starego Paryża i należy do Iwony z Warszawy. Ewa przywiezie ze sobą ozdobny ekrytuar. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
W zakamarkach strychów, piwnic czy kredensów kryją się skarby. Uczestnicy programu poznają wartość różnych przedmiotów, które mogą okazać się gratką między innymi dla kolekcjonerów.
W programie pojawi się żardiniera, czyli naczynie do układania kwiatów. Jest ona sygnowana XIX-wiecznym znakiem starego Paryża i należy do Iwony z Warszawy. Ewa przywiezie ze sobą ozdobny ekrytuar. Następny skarb to należąca do pana Michała stara waga wykonana z żeliwa. Pochodzi ona z lubelskiej fabryki Wilhelma Hessa. Na koniec widzowie poznają Adriana z Radomska, który przyniesie do programu malowany na płótnie obraz, zakupiony na pchlim targu. O pochodzącej z 1979 roku pracy Józefa Ludwikiewicza opowie podczas ekspertyzy Michał Niesiołowski.
Zobacz także
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (381) - reality show - poniedziałek, 9 lutego 15:55
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (382) - reality show - poniedziałek, 9 lutego 16:55
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (383) - reality show - wtorek, 10 lutego 15:55
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (384) - reality show - wtorek, 10 lutego 17:00
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (385) - reality show - środa, 11 lutego 15:55
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (386) - reality show - środa, 11 lutego 16:55
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (387) - reality show - czwartek, 12 lutego 15:55
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (388) - reality show - czwartek, 12 lutego 16:55
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (389) - reality show - piątek, 13 lutego 15:55
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (390) - reality show - piątek, 13 lutego 16:55
