Łowcy skarbów. Kto da więcej? (379)
reality show Polska 2024
| W skrócie: | W odcinku pojawią się m.in. Ilona wraz z designerskimi okularami przeciwsłonecznymi zaprojektowanymi przez Jeana Paula Gaultier i Bolesław, właściciel zestawu czarno-białych talerzyków deserowych. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
W zakamarkach strychów, piwnic czy kredensów mogą kryć się skarby. Uczestnicy programu poznają wartość różnych przedmiotów, które mogą okazać się gratką między innymi dla kolekcjonerów.
W odcinku pojawi się Ilona wraz z designerskimi okularami przeciwsłonecznymi z niebieskimi szkłami. Ten model powstał w Japonii, a zaprojektował go francuski mistrz Jean Paul Gaultier. Kolejną uczestniczką będzie Karolina, która ma wazon w stylu art déco, stworzony w Polskiej Hucie Szkła w Krośnie. Na trzeciej aukcji wystąpi Justyna, właścicielka broszy wykonanej w stylu biedermeier. Obiekt powstał ze złoconego srebra próby 800. Jako ostatni na licytacji stanie Bolesław, do którego należy zestaw czarno-białych talerzyków deserowych.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Paweł Orleański
gospodarz
Zobacz także
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (398) - reality show - dziś, 8 grudnia 6:00 i 1 późniejsza emisja
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (399) - reality show - dziś, 8 grudnia 6:55 i 1 późniejsza emisja
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (504) - reality show - dziś, 8 grudnia 15:55
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (505) - reality show - dziś, 8 grudnia 16:55
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (400) - reality show - wtorek, 9 grudnia 6:00 i 1 późniejsza emisja
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (1) - reality show - wtorek, 9 grudnia 7:00
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (506) - reality show - wtorek, 9 grudnia 15:55
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (507) - reality show - wtorek, 9 grudnia 16:55
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (2) - reality show - środa, 10 grudnia 6:00
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (512) - reality show - środa, 10 grudnia 7:00 i 1 późniejsza emisja
