Łowcy skarbów 2 (4)

Łowcy skarbów

sezon 2 odc. 4

(Relic Hunter: Last of the Mochicas)

serial przygodowy Francja/Niemcy/Kanada/USA 2000   od 12 lat
Występują:Tia Carrere, Christien Anholt, Lindy Booth, Christopher Shyer
Reżyseria:John Bell
W skrócie:Sydney i Nigel muszą odzyskać statek, który zamieszkuje duch wielkiego wojownika jednego z plemion. Sądzą, że zakończyli swoją misję i lecą do Limy. A to dopiero początek przygody.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piękna profesor historii Sydney Fox (Tia Carrere) poszukuje zabytków i pamiątek z przeszłości. Znaleziska chce wykorzystać w swojej pracy naukowej. Na jej drodze stają bezwzględni poszukiwacze skarbów, którzy próbują wzbogacić się dzięki takim odkryciom. Na co dzień Sydney jest wykładowcą w amerykańskim Trinity College. Jej studentką i sekretarką jest Claudia (Lindy Booth), rozpieszczona i lekkomyślna córka jednego z fundatorów szkoły. W pracy pani profesor pomaga także wierny przyjaciel Nigel Bailey (Christien Anholt), typ intelektualisty, który woli ślęczeć w bibliotekach nad manuskryptami, niż znosić niewygody podróży.

W tym odcinku

Sydney i Nigel podejmują się kolejnej misji. Muszą odzyskać statek, który zamieszkuje duch wielkiego wojownika jednego z plemion. Sądząc, że zakończyli swoją misję, lecą do Limy. Po wylądowaniu okazuje się, że to dopiero początek przygody.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)