Łowcy skarbów 2 (15)

Łowcy skarbów

sezon 2 odc. 15

(Relic Hunter: M.I.A.)

serial przygodowy Francja/Niemcy/Kanada/USA 2001   od 12 lat
Występują:Tia Carrere, Christien Anholt, Lindy Booth, Elias Zarou
Reżyseria:Julian Grant
W skrócie:Sydney zgadza się na udział w operacji 'Żądło' zaaranżowanej przez agentkę Interpolu Cate Hemphill. Gdy archeolog zostaje porwana przez napastnika, Cate, Nigel i Claudia muszą ją ratować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piękna profesor historii Sydney Fox (Tia Carrere) poszukuje zabytków i pamiątek z przeszłości. Znaleziska chce wykorzystać w swojej pracy naukowej. Na jej drodze stają bezwzględni poszukiwacze skarbów, którzy próbują wzbogacić się dzięki takim odkryciom. Na co dzień Sydney jest wykładowcą w amerykańskim Trinity College. Jej studentką i sekretarką jest Claudia (Lindy Booth), rozpieszczona i lekkomyślna córka jednego z fundatorów szkoły. W pracy pani profesor pomaga także wierny przyjaciel Nigel Bailey (Christien Anholt), typ intelektualisty, który woli ślęczeć w bibliotekach nad manuskryptami, niż znosić niewygody podróży.

W tym odcinku

Sydney, ryzykując życiem, zgadza się na udział w operacji "Żądło", zaaranżowanej przez agentkę Interpolu Cate Hemphill. Jeszcze przed rozpoczęciem akcji poszukiwaczka skarbów zostaje porwana przez nieznanego napastnika. Życie uprowadzonej pani archeolog zależy od Cate, Nigela i Claudii. Muszą odgadnąć, kto z licznych wrogów kobiety chce jej zaszkodzić. Podejmują dramatyczny wyścig z czasem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)