Łowcy skarbów 2 (14)

Łowcy skarbów

sezon 2 odc. 14

(Relic Hunter: Run Sydney Run)

serial przygodowy Francja/Niemcy/Kanada/USA 2001   od 12 lat
Występują:Tia Carrere, Christien Anholt, Lindy Booth, Peter Stebbings
Reżyseria:Paolo Barzman
W skrócie:Sydney i Nigel odnajdują legendarny miecz, który zniknął ponad 2 tys. lat temu. Niebawem Sydney zostaje wzięta do niewoli.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piękna profesor historii Sydney Fox (Tia Carrere) poszukuje zabytków i pamiątek z przeszłości. Znaleziska chce wykorzystać w swojej pracy naukowej. Na jej drodze stają bezwzględni poszukiwacze skarbów, którzy próbują wzbogacić się dzięki takim odkryciom. Na co dzień Sydney jest wykładowcą w amerykańskim Trinity College. Jej studentką i sekretarką jest Claudia (Lindy Booth), rozpieszczona i lekkomyślna córka jednego z fundatorów szkoły. W pracy pani profesor pomaga także wierny przyjaciel Nigel Bailey (Christien Anholt), typ intelektualisty, który woli ślęczeć w bibliotekach nad manuskryptami, niż znosić niewygody podróży.

W tym odcinku

Sydney i Nigel odnajdują legendarny miecz, który zniknął ponad dwa tysiące lat temu. Następnie, na stepach Rosji zostają zaskoczeni przez rebeliantów. Dwa tygodnie później Sydney odzyskuje przytomność. Orientuje się, że jest przetrzymywana wbrew własnej woli w domku myśliwskim w lesie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)