Łowcy opali (6)

Łowcy opali (6)

(Outback Opal Hunters 2)

serial dokumentalny Australia 2019   od 12 lat
W skrócie:Justin Lang i Dan Becker od początku sezonu zarobili tysiąc dolarów. Wygląda na to, że ich inwestycja w sprzęt się nie zwróci. Ekipa Cola Duffa nieźle sobie radzi, choć spowalnia ich jego choroba.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewięćdziesiąt procent światowego wydobycia opali pochodzi ze słabo zaludnionych pustynnych i półpustynnych rejonów Australii, zwanych Outbackiem. Ceny tych kamieni szlachetnych szybko rosną, a duży okaz może być wart miliony dolarów. Górnik, któremu się poszczęści, może z dnia na dzień zdobyć fortunę. Bohaterowie programu to ciężko pracujący ludzie, którzy wiele ryzykują w nadziei, że w końcu uśmiechnie się do nich szczęście. Do czterech znanych już widzom ekip w drugim sezonie dołącza zespół strażaka Adama Piromanskiego, jego rodziców Vikki i Petera oraz partnerki, Cassidy Ricketts. Zobaczymy, jak sobie poradzą z ekstremalnymi warunkami panującymi w środkowej Australii.

W tym odcinku

Justin Lang i Dan Becker od początku sezonu zarobili zaledwie tysiąc dolarów. Wygląda na to, że ich inwestycja w sprzęt raczej się nie zwróci. Justin jest coraz bardziej rozczarowany podejściem swojego wspólnika, który pojawia się na miejscu na krótko. Tymczasem w Opalton ekipa Cola Duffa nieźle sobie radzi, choć spowalnia ich jego choroba. Aaron i Greg wyruszają w 120-kilometrową podróż do miasta, by sprzedać trochę urobku. Mick i Pete Cooke'owie mieli nie najlepszy początek sezonu. Okazuje się, że kolejne kłopoty przed nimi - muszą wstrzymać prace z powodu awarii.

Zobacz także