Łowcy małych domów: Mikrus z Hawajów (8)

Łowcy małych domów: Mikrus z Hawajów (8)

(Tiny House Hunting 2: Tiny Getaway Retreat In Kona, Hawaii)

program rozrywkowy USA 2015   od 12 lat
W skrócie:Jenn i jej chłopak, Jason, polują na ustronny mikrodomek na wyspie Hawai'i, w miejscowości Kona. Jenn jest zabieganą matką i zdolną artystką, Jason zaś należy do elitarnej jednostki strażaków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Specjaliści w dziedzinie handlu nieruchomościami pomagają swoim klientom znaleźć nowe lokum. Bohaterowie programu nie szukają jednak letnich rezydencji, przestronnych apartamentów ani uroczych gniazdek pod miastem. Im zależy na małym, ale funkcjonalnym domku. Okazuje się, że niezależnie od metrażu każdy budynek posiada zarówno swoje wady, jak i zalety. Program został zainspirowany niedawną modą na osiedlanie się w niewielkich, pozbawionych dodatkowych udogodnień domach.

Jenn i jej chłopak, Jason, polują na ustronny mikrodomek na wyspie Hawai'i, w miejscowości Kona. Jenn jest zabieganą matką i zdolną artystką, Jason zaś należy do elitarnej jednostki strażaków. Kiedy zajmuje się gaszeniem pożarów w trudno dostępnych terenach, często nawet przez kilka miesięcy jest zmuszony mieszkać w swoim vanie, na jedynie 9-metrowej powierzchni. Para ma nadzieję, że dzięki swojemu miniaturowemu zaciszu będą mogli znaleźć dla siebie czas i odpocząć od codziennego rozgardiaszu.

Zobacz także