Łowcy małych domów: Maleńkie domy na półwyspie (7)

Łowcy małych domów: Maleńkie domy na półwyspie (7)

(Tiny House Hunting: Tiny Intervention In Cape Cod)

program rozrywkowy USA 2015   od 12 lat
W skrócie:Cathy oznajmia partnerowi, Andy'emu, że jest gotowa przenieść się z mieszkania w Pennsylvanii do chatki nieopodal plaży w Cape Cod. Dziewczyna ma jednak problem z wcieleniem tych obietnic w życie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Specjaliści w dziedzinie handlu nieruchomościami pomagają swoim klientom znaleźć nowe lokum. Bohaterowie programu nie szukają jednak letnich rezydencji, przestronnych apartamentów ani uroczych gniazdek pod miastem. Im zależy na małym, ale funkcjonalnym domku. Okazuje się, że niezależnie od metrażu każdy budynek posiada zarówno swoje wady, jak i zalety. Program został zainspirowany niedawną modą na osiedlanie się w niewielkich, pozbawionych dodatkowych udogodnień domach.

Cathy oznajmia swojemu partnerowi, Andy'emu, że jest gotowa przenieść się z dwustuczterdziestometrowego mieszkania w Pennsylvanii do miniaturowej chatki nieopodal plaży w Cape Cod. Ku konsternacji Andy'ego dziewczyna ma problem z wcieleniem tych obietnic w życie i chce powiększać każde lokum, które oglądają - a nie o to przecież chodzi w małych domkach. Albo Cathy zmieni swoje nastawienie, albo jej ukochany będzie musiał pogodzić się z marzeniami o życiu nad morzem.

Zobacz także