Łowcy małych domów: Kawalerka w Phoenix (9)

Łowcy małych domów: Kawalerka w Phoenix (9)

(Tiny House Hunting: A Tiny Bachelor Pad In Phoenix)

program rozrywkowy USA 2015   od 12 lat
W skrócie:Matthew z Phoenix próbuje sobie poukładać życie po nieudanym związku. Ma już dość wynajmowania i z pomocą brata Tima zamierza zostać właścicielem niedużego domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Specjaliści w dziedzinie handlu nieruchomościami pomagają swoim klientom znaleźć nowe lokum. Bohaterowie programu nie szukają jednak letnich rezydencji, przestronnych apartamentów ani uroczych gniazdek pod miastem. Im zależy na małym, ale funkcjonalnym domku. Okazuje się, że niezależnie od metrażu każdy budynek posiada zarówno swoje wady, jak i zalety. Program został zainspirowany niedawną modą na osiedlanie się w niewielkich, pozbawionych dodatkowych udogodnień domach.

Matthew, rdzenny mieszkaniec Phoenix, próbuje na nowo poukładać sobie życie po zerwanych zaręczynach. Ma już dość nocowania na kanapach znajomych. Jest zdecydowany nabyć własny domek, a pomóc ma mu w tym jego brat, Tim. W całe przedsięwzięcie Matthew zaangażował też swoje siostry: Lilę, architektkę, oraz Jenny, agentkę nieruchomości. Czworo rodzeństwa rusza na poszukiwania wymarzonej miniaturowej kawalerki.

Zobacz także