Łowcy domów do remontu 7 (9/13)

Łowcy domów do remontu 7 (9/13)

(House Hunters Renovation)

program rozrywkowy USA 2015   od 12 lat
W skrócie:Nowożeńcy Taylor i Lindsey szukają swojego pierwszego domu. Mężczyzna woli budynki w stylu chicagowskich bungalowów, a jego ukochana preferuje klasyczne, wiktoriańskie budownictwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nie każdy może pozwolić sobie na nowy dom prosto od dewelopera. Znalezienie idealnego lokum z drugiej ręki też nie jest proste, zwłaszcza jeśli trzeba pogodzić potrzeby kilku osób. Często bywa tak, że żona marzy o zacisznym, małym ogródku i kominku, a mąż chce mieć blisko do pracy i mieszkać w nowoczesnym mieszkaniu w centrum miasta. Agent nieruchomości dwoi się i troi, by spełnić oczekiwania wszystkich kupujących i znaleźć dom, mieszcząc się w przeznaczonym budżecie. W każdym odcinku pokazuje przyszłym właścicielom trzy nieruchomości, które nadają się do remontu.

Nowożeńcy Taylor i Lindsey szukają swojego pierwszego domu. Mieszkają w centrum Chicago, od 10-lat nie jeżdżą samochodem i nie zamierzają tego zmieniać, więc będzie im potrzebna lokalizacja z dostępem do transportu publicznego. Są zgodni co do powierzchni i wyglądu ich przyszłego gniazdka, jednak Taylor woli budynki w stylu chicagowskich bungalowów, a Lindsey przepada za klasycznym, wiktoriańskim budownictwem. Na początek agent nieruchomości przedstawi im bungalow z lat 40-ch położony ok. 700 metrów od kolejki miejskiej. Witrażowe okna i duża kuchnia to duża zaleta tej oferty, jednak strych wymaga remontu, a budynek trzeba podłączyć do miejskiej kanalizacji. Druga propozycja to domek w stylu wiktoriańskim. Mieści w sobie trzy kondygnacje, z czego mieszkanie na piętrze można przeznaczyć na wynajem. Ostatni budynek jest po generalnym remoncie, ale działka, na której stoi, graniczy z kolejką miejską. Ze względu na niską cenę młodzi małżonkowie zdecydują się na wiktoriański domek. Ten wybór ma swoje wady - zaoszczędzone na kupnie pieniądze w dużej mierze pokryją renowację budynku. W dodatku niespodziewana wiadomość o ciąży Lindsey sprawi, że prace remontowe trzeba będzie znacznie przyspieszyć.