Łowcy cieni. Pod presją: Złoty strzał, część 2 (33)

Łowcy cieni. Pod presją: Złoty strzał, część 2 (33)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Izabela Jarosińska, Wojciech Medyński, Sławomir Doliniec, Agnieszka Mrozińska
W skrócie:Szef mafii Schubert dostaje zdjęcia ze spotkania Norberta z Maryśką. Dzięki zeznaniom księgowego łowcy mogą dopaść bossa. Wiedzą, że jego syn ma zamiar przejąć rządy w organizacji przestępczej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 4 grudnia
za 10 dni
3:20 Fokus TV

Opis

Kulisy pracy śledczych z tajnej jednostki policji, którzy zajmują się najpoważniejszymi sprawami kryminalnymi. Funkcjonariusze CBŚP Maryśka Cybulska (Agnieszka Mrozińska), Patryk Karwowski (Sławomir Doliniec), Brunon Małecki (Wojciech Medyński) i Jagna Dobosz (Izabela Jarosińska) pod kierunkiem Roberta Ziętary (Andrzej Wieczorek) prowadzą śledztwa dotyczące zabójstw, porwań i zamachów. Często działają w porozumieniu z agentem Interpolu Takohiro Haradą. Do pomocy mają dwóch informatyków (Joanna Majstrak i Szymon Kołodziej), technika kryminalistyki (Elżbieta Panas) i profilera (Mateusz Jędraś), a także informatorkę (Monika Jarosińska), byłą prostytutkę, obecnie właścicielkę salonu masażu. Pracownicy tajnej jednostki nie istnieją w social mediach, nie mają rodzinnych zdjęć, by chronić swoich bliskich. Siedziba biura mieści się zwykłym biurowcu, by nie wzbudzać podejrzeń.

W tym odcinku

Szef mafii Roman Szubertowski ps. Schubert dostaje zdjęcia ze spotkania Norberta z Maryśką. Łowcy kontynuują śledztwo w sprawie bossa - dzięki zeznaniom księgowego Macieja Rybaka mogą go dopaść. Wiedzą, że syn Szubertowskiego, Karol, ma zamiar zabić ojca i przejąć rządy w organizacji. Gdy dostają od Norberta informację o planowanym spotkaniu Schuberta z kontrahentami, postanawiają rozbić gang i zapobiec krwawej jatce. Patryk obawia się, że Maryśka umożliwiając spotkanie Norberta naraziła wiele osób. Mimo to łowcy nie odwołują akcji. Wkrótce okazuje się, że detektyw miał rację...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także