Łowcy cieni. Pod presją: Złoty strzał, część 1 (32)

Łowcy cieni. Pod presją: Złoty strzał, część 1 (32)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Izabela Jarosińska, Wojciech Medyński, Sławomir Doliniec, Agnieszka Mrozińska
W skrócie:Kurier dostarcza przesyłkę do domu Macieja Rybaka i jego córki Oli. Mieszkanie jest splądrowane, a na lustrze ktoś zostawił zdjęcie rodziny pomazane czerwoną farbą. Łowcy dostają tę sprawę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy śledczych z tajnej jednostki policji, którzy zajmują się najpoważniejszymi sprawami kryminalnymi. Funkcjonariusze CBŚP Maryśka Cybulska (Agnieszka Mrozińska), Patryk Karwowski (Sławomir Doliniec), Brunon Małecki (Wojciech Medyński) i Jagna Dobosz (Izabela Jarosińska) pod kierunkiem Roberta Ziętary (Andrzej Wieczorek) prowadzą śledztwa dotyczące zabójstw, porwań i zamachów. Często działają w porozumieniu z agentem Interpolu Takohiro Haradą. Do pomocy mają dwóch informatyków (Joanna Majstrak i Szymon Kołodziej), technika kryminalistyki (Elżbieta Panas) i profilera (Mateusz Jędraś), a także informatorkę (Monika Jarosińska), byłą prostytutkę, obecnie właścicielkę salonu masażu. Pracownicy tajnej jednostki nie istnieją w social mediach, nie mają rodzinnych zdjęć, by chronić swoich bliskich. Siedziba biura mieści się zwykłym biurowcu, by nie wzbudzać podejrzeń.

W tym odcinku

Kurier dostarcza przesyłkę do domu Macieja Rybaka i jego córki Oli. Okazuje się, że drzwi są otwarte, mieszkanie jest splądrowane, a na lustrze ktoś zostawił zdjęcie rodziny pomazane czerwoną farbą. Łowcy dostają sprawę - jest podejrzenie porwania ojca i córki. Mężczyzna pojawił się na zdjęciach operacyjnych policji dostarczonych przez Norberta, który rozpracowuje grupę gangstera Schuberta - to księgowy mafii. Podczas spotkania policjant prosi łowców, by umożliwili mu spotkanie z jego chorą siostrą. W tym czasie Aldona po analizie śladów dochodzi do wniosku, że być może rzekome porwanie było tak naprawdę ucieczką.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także