Łowcy cieni. Pod presją: Zła chemia (30)

Łowcy cieni. Pod presją: Zła chemia (30)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Izabela Jarosińska, Wojciech Medyński, Sławomir Doliniec, Agnieszka Mrozińska
W skrócie:Wioleta, pracownica laboratorium na uczelni, zostaje uprowadzona. Świadkiem zdarzenia jest koleżanka kobiety. Łowcy odkrywają, że porwana produkowała amfetaminę. Docierają do bossa Lajona.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 2 grudnia
za 8 dni
4:15 Fokus TV

Opis

Kulisy pracy śledczych z tajnej jednostki policji, którzy zajmują się najpoważniejszymi sprawami kryminalnymi. Funkcjonariusze CBŚP Maryśka Cybulska (Agnieszka Mrozińska), Patryk Karwowski (Sławomir Doliniec), Brunon Małecki (Wojciech Medyński) i Jagna Dobosz (Izabela Jarosińska) pod kierunkiem Roberta Ziętary (Andrzej Wieczorek) prowadzą śledztwa dotyczące zabójstw, porwań i zamachów. Często działają w porozumieniu z agentem Interpolu Takohiro Haradą. Do pomocy mają dwóch informatyków (Joanna Majstrak i Szymon Kołodziej), technika kryminalistyki (Elżbieta Panas) i profilera (Mateusz Jędraś), a także informatorkę (Monika Jarosińska), byłą prostytutkę, obecnie właścicielkę salonu masażu. Pracownicy tajnej jednostki nie istnieją w social mediach, nie mają rodzinnych zdjęć, by chronić swoich bliskich. Siedziba biura mieści się zwykłym biurowcu, by nie wzbudzać podejrzeń.

W tym odcinku

Wioleta, pracownica laboratorium na wyższej uczelni, zostaje uprowadzona. Świadkiem zdarzenia jest koleżanka kobiety. Śledztwo utrudnia fakt, że monitoring z okolicy został zniszczony. Łowcy odkrywają, że Wioleta po godzinach używała uczelnianego laboratorium do... produkcji amfetaminy. Docierają do bossa kobiety, Lajona. Maryśka przyjeżdża po Patryka. Widzi, jak ten pakuje rzeczy ojca - okazuje się, że zgodnie z poleceniem Roberta oddaje on mężczyznę do domu opieki. Nieświadomy sytuacji ojciec cieszy się, że jedzie na wakacje. Wkrótce w domu zjawia się sanitariusz. Patryk w ostatniej chwili decyduje, że ojciec zostaje z nim.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także