Łowcy cieni. Pod presją: Pomyłka (37)

Łowcy cieni. Pod presją: Pomyłka (37)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Izabela Jarosińska, Wojciech Medyński, Sławomir Doliniec, Agnieszka Mrozińska
W skrócie:W eksplozji ginie były policjant, kolega Patryka. Sąsiad ofiary naprowadza ekipę na Leńskiego, oszusta z powiązaniami w świecie przestępczym, ale okazuje się, że nie ma on z zamachem nic wspólnego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy śledczych z tajnej jednostki policji, którzy zajmują się najpoważniejszymi sprawami kryminalnymi. Funkcjonariusze CBŚP Maryśka Cybulska (Agnieszka Mrozińska), Patryk Karwowski (Sławomir Doliniec), Brunon Małecki (Wojciech Medyński) i Jagna Dobosz (Izabela Jarosińska) pod kierunkiem Roberta Ziętary (Andrzej Wieczorek) prowadzą śledztwa dotyczące zabójstw, porwań i zamachów. Często działają w porozumieniu z agentem Interpolu Takohiro Haradą. Do pomocy mają dwóch informatyków (Joanna Majstrak i Szymon Kołodziej), technika kryminalistyki (Elżbieta Panas) i profilera (Mateusz Jędraś), a także informatorkę (Monika Jarosińska), byłą prostytutkę, obecnie właścicielkę salonu masażu. Pracownicy tajnej jednostki nie istnieją w social mediach, nie mają rodzinnych zdjęć, by chronić swoich bliskich. Siedziba biura mieści się zwykłym biurowcu, by nie wzbudzać podejrzeń.

W tym odcinku

W eksplozji samochodu ginie były policjant, kolega Patryka, Andrzej. Sąsiad ofiary naprowadza ekipę na Leńskiego, oszusta z powiązaniami w świecie przestępczym, ale okazuje się, że nie ma on z zamachem nic wspólnego. Łowcy idą więc tropem materiałów, użytych do produkcji bomby. Trafiają do domu, w którym sprawca zostawił tykający ładunek. Maryśka rozważa rezygnację z pracy w policji. Nie chce narażać bliskich. Wbrew jej obawom Adam zapewnia ją o swoim wsparciu i namawia do pozostania w jednostce.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także