Łowcy cieni. Pod presją: Pokojówka (31)

Łowcy cieni. Pod presją: Pokojówka (31)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Izabela Jarosińska, Wojciech Medyński, Sławomir Doliniec, Agnieszka Mrozińska
W skrócie:Na wyjeździe szkoleniowym zorganizowanym dla pracowników ministerstwa dochodzi do gwałtu na pokojówce. Sprawa nie może trafić do mediów, a stan poszkodowanej nie pozwala na jej przesłuchanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 3 grudnia
za 9 dni
3:15 Fokus TV

Opis

Kulisy pracy śledczych z tajnej jednostki policji, którzy zajmują się najpoważniejszymi sprawami kryminalnymi. Funkcjonariusze CBŚP Maryśka Cybulska (Agnieszka Mrozińska), Patryk Karwowski (Sławomir Doliniec), Brunon Małecki (Wojciech Medyński) i Jagna Dobosz (Izabela Jarosińska) pod kierunkiem Roberta Ziętary (Andrzej Wieczorek) prowadzą śledztwa dotyczące zabójstw, porwań i zamachów. Często działają w porozumieniu z agentem Interpolu Takohiro Haradą. Do pomocy mają dwóch informatyków (Joanna Majstrak i Szymon Kołodziej), technika kryminalistyki (Elżbieta Panas) i profilera (Mateusz Jędraś), a także informatorkę (Monika Jarosińska), byłą prostytutkę, obecnie właścicielkę salonu masażu. Pracownicy tajnej jednostki nie istnieją w social mediach, nie mają rodzinnych zdjęć, by chronić swoich bliskich. Siedziba biura mieści się zwykłym biurowcu, by nie wzbudzać podejrzeń.

W tym odcinku

Na wyjeździe szkoleniowym zorganizowanym dla pracowników ministerstwa dochodzi do gwałtu na pokojówce. Sprawa nie może trafić do mediów, a stan poszkodowanej nie pozwala na jej przesłuchanie. Łowcy przyjeżdżają do hotelu - Brunon jako policjant z CBŚP, a Jagna wciela się w nową pracownicę ośrodka. Apartament, w którym doszło do gwałtu, to pokój byłego ministra. Jagna dowiaduje się, że molestowania wobec swoich podwładnych dopuszczał się dyrektor hotelu. Julia prosi Brunona o pomoc w założeniu zabezpieczeń na laptopa jej koleżanki. Mężczyzna nie chce, żeby wyszło na jaw, że nic nie wie o komputerach. Zwraca się do Tomka o pomoc. Nie wszystko przebiega zgodnie z planem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także