Łowcy cieni. Pod presją: Casting (28)

Łowcy cieni. Pod presją: Casting (28)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Izabela Jarosińska, Wojciech Medyński, Sławomir Doliniec, Agnieszka Mrozińska
W skrócie:Klaudia ma problem z kolegą z dawnej pracy, który nie daje jej spokoju. Patryk pomaga dziewczynie pozbyć się natręta. Łowcy dostają sprawę zaginięcia Ewy Wagner, narzeczonej byłego policjanta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 1 grudnia
za 7 dni
4:15 Fokus TV

Opis

Kulisy pracy śledczych z tajnej jednostki policji, którzy zajmują się najpoważniejszymi sprawami kryminalnymi. Funkcjonariusze CBŚP Maryśka Cybulska (Agnieszka Mrozińska), Patryk Karwowski (Sławomir Doliniec), Brunon Małecki (Wojciech Medyński) i Jagna Dobosz (Izabela Jarosińska) pod kierunkiem Roberta Ziętary (Andrzej Wieczorek) prowadzą śledztwa dotyczące zabójstw, porwań i zamachów. Często działają w porozumieniu z agentem Interpolu Takohiro Haradą. Do pomocy mają dwóch informatyków (Joanna Majstrak i Szymon Kołodziej), technika kryminalistyki (Elżbieta Panas) i profilera (Mateusz Jędraś), a także informatorkę (Monika Jarosińska), byłą prostytutkę, obecnie właścicielkę salonu masażu. Pracownicy tajnej jednostki nie istnieją w social mediach, nie mają rodzinnych zdjęć, by chronić swoich bliskich. Siedziba biura mieści się zwykłym biurowcu, by nie wzbudzać podejrzeń.

W tym odcinku

Klaudia ma problem z kolegą z dawnej pracy, który nie daje jej spokoju. Patryk pomaga dziewczynie pozbyć się natręta. Łowcy dostają sprawę zaginięcia Ewy Wagner, narzeczonej byłego policjanta Igora Wagnera. Para dostawała anonimowe pogróżki. Okazuje się, że ich autorem był gangster, a obecnie biznesmen, Komasa. Mężczyzna zapewnia, że chciał jedynie postraszyć Igora, z którym miał porachunki. Klaudia odkrywa, że w dniu zaginięcia Ewa nie dotarła na wykłady. Jej koleżanka ze studiów przyznaje, że dziewczyna wybierała się na sesję zdjęciową. Łowcy przesłuchują organizatora castingu. Podejrzewają, że ma on związki z handlarzami ludźmi. Przeprowadzają prowokację. Klaudia w roli modelki zgłasza się na próbne zdjęcia. Wkrótce kontakt z nią się urywa.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także