London Road

London Road

5.0/10 5.3/10
MUSICAL Wielka Brytania 2015   od 12 lat
Występują:Olivia Colman, Clare Burt, Rosalie Craig, Anita Dobson
Reżyseria:Rufus Norris
W skrócie:W Ipswich ktoś odkrywa zwłoki pięciu prostytutek. Obecność policji zmienia codzienne funkcjonowanie mieszkańców Ipswich. Julie (Olivia Coleman) pomaga sąsiadom otrząsnąć się z tragicznych wydarzeń.
Ekranizacja wystawionego w londyńskim Royal National Theatre musicalu. Opowieści o "Dusicielu z Suffolku", skazanym na dożywocie mordercy prostytutek.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Spokój Ipswich, niedużego angielskiego miasteczka, zostaje zakłócone, kiedy ktoś odkrywa zwłoki pięciu trudniących się prostytucją kobiet. Społeczność sąsiadów mieszkających przy ulicy London Road zaczyna obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Atmosfera gęstnieje, nikt już nikomu nie ufa. Obecność prowadzącej śledztwo policji wpływa na codzienne funkcjonowanie mieszkańców Ipswich. Julie (Olivia Coleman), jedna z członków straży sąsiedzkiej, usiłuje pomóc otrząsnąć się sąsiadom z tragicznych wydarzeń. Film zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Piosenki do musicalu zostały stworzone z fragmentów wypowiedzi społeczności sąsiedzkiej London Road.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)