London Road

London Road

4.9/10 5.3/10
MUSICAL Wielka Brytania 2015   od 12 lat
Występują:Olivia Colman, Clare Burt, Rosalie Craig, Anita Dobson
Reżyseria:Rufus Norris
W skrócie:W Ipswich ktoś odkrywa zwłoki pięciu prostytutek. Obecność policji zmienia codzienne funkcjonowanie mieszkańców Ipswich. Julie (Olivia Coleman) pomaga sąsiadom otrząsnąć się z tragicznych wydarzeń.
Ekranizacja wystawionego w londyńskim Royal National Theatre musicalu. Opowieści o "Dusicielu z Suffolku", skazanym na dożywocie mordercy prostytutek.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 28 lutego
za 11 dni
23:45 ale kino+

Opis

Spokój Ipswich, niedużego angielskiego miasteczka, zostaje zakłócone, kiedy ktoś odkrywa zwłoki pięciu trudniących się prostytucją kobiet. Społeczność sąsiadów mieszkających przy ulicy London Road zaczyna obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Atmosfera gęstnieje, nikt już nikomu nie ufa. Obecność prowadzącej śledztwo policji wpływa na codzienne funkcjonowanie mieszkańców Ipswich. Julie (Olivia Coleman), jedna z członków straży sąsiedzkiej, usiłuje pomóc otrząsnąć się sąsiadom z tragicznych wydarzeń. Film zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Piosenki do musicalu zostały stworzone z fragmentów wypowiedzi społeczności sąsiedzkiej London Road.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)