London Road

London Road

5.0/10 5.2/10
MUSICAL Wielka Brytania 2015   od 12 lat
Występują:Olivia Colman, Clare Burt, Rosalie Craig, Anita Dobson
Reżyseria:Rufus Norris
W skrócie:W Ipswich ktoś odkrywa zwłoki pięciu prostytutek. Obecność policji zmienia codzienne funkcjonowanie mieszkańców Ipswich. Julie (Olivia Coleman) pomaga sąsiadom otrząsnąć się z tragicznych wydarzeń.
Ekranizacja wystawionego w londyńskim Royal National Theatre musicalu. Opowieści o "Dusicielu z Suffolku", skazanym na dożywocie mordercy prostytutek.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 16 grudnia
za 8 dni
13:15 ale kino+ (z napisami)

Opis

Spokój Ipswich, niedużego angielskiego miasteczka, zostaje zakłócone, kiedy ktoś odkrywa zwłoki pięciu trudniących się prostytucją kobiet. Społeczność sąsiadów mieszkających przy ulicy London Road zaczyna obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Atmosfera gęstnieje, nikt już nikomu nie ufa. Obecność prowadzącej śledztwo policji wpływa na codzienne funkcjonowanie mieszkańców Ipswich. Julie (Olivia Coleman), jedna z członków straży sąsiedzkiej, usiłuje pomóc otrząsnąć się sąsiadom z tragicznych wydarzeń. Film zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Piosenki do musicalu zostały stworzone z fragmentów wypowiedzi społeczności sąsiedzkiej London Road.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)