Lola Versus

5.4/10 5.4/10
KOMEDIA USA 2012   od 16 lat
Występują:Greta Gerwig, Joel Kinnaman, Zoe Lister Jones, Hamish Linklater
Reżyseria:Daryl Wein
W skrócie:29-letnia Lola i jej wieloletni partner Luke właśnie mają się pobrać, ale nagle Luke ją porzuca. Lola rzuca się w wir randek i spotkań.
Młoda kobieta porzucona przez długoletniego partnera tuż przed ślubem próbuje oswoić się z myślą, że może przekroczyć trzydziestkę jako singielka. Do refleksji na szczęście pogodnej.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowy Jork. 29-letnia Lola (Greta Gerwig) i jej wieloletni partner Luke (Joel Kinnaman) właśnie mają się pobrać. Kobieta jest zdruzgotana, gdy trzy tygodnie przed planowaną ceremonią narzeczony ją porzuca. Niedoszła panna młoda nie może pojąć, co poszło nie tak. Zdaje sobie również sprawę, że w wieku niemal 30 lat trudno będzie znaleźć jej kogoś na stałe. Z pomocą oddanych przyjaciół: Henry'ego (Hamish Linklater) i Alice (Zoe Lister Jones), usiłuje jednak odzyskać równowagę. Przy okazji rzuca się w wir randek i niezobowiązujących spotkań. Z czasem Lola uświadamia sobie, że najpierw musi pogodzić się z samą sobą, a dopiero później szukać prawdziwej miłości i szczęścia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)