x
Lokatorka 2 (1/4)

Lokatorka 2 (1/4)

serial kryminalny Polska 2023   od 16 lat
Występują:Damian Kulec, Marian Krawczyk, Agnieszka Mandat, Sonia Mietielica
Reżyseria:Michał Otłowski
W skrócie:Śląsk. Młody architekt Bartosz Glik (Damian Kulec) ma stworzyć plan renowacji osiedla familoków. Idealistycznie podchodzi do tego projektu. Inwestorzy mają jednak zupełnie inne zamiary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Śląsk. Młody architekt Bartosz Glik trafia na staż do prestiżowego biura projektowego. Z radością przyjmuje zlecenie przygotowania planu rewitalizacji zaniedbanego osiedla familoków. Jego entuzjazm mija, gdy okazuje się, że celem inwestorów jest w rzeczywistości doprowadzenie do wysiedlenia mieszkańców. Bartosz rozpoczyna walkę o ochronę lokatorów i ich domów.

W tym odcinku

Śląsk. Idealista Bartosz Glik zostaje przyjęty na staż do prestiżowego biura architektów. Szef zleca mu stworzenie planu renowacji zaniedbanego osiedla familoków przy zakładzie hutniczym. Okazuje się, że mieszkają tam dziadkowie młodego projektanta. Bartek i jego rodzina cieszą się, że lokalna społeczność doczekała się zmian na lepsze. Tymczasem kierująca inwestycją Justyna Andrzejewska i jej życiowy i biznesowy partner Edward Kowalski mają wobec osiedla zupełnie inne zamiary.

Występują (pokaż wszystkich)