Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| niedziela, 23 listopada za 3 dni |
4:05 | Polsat Viasat Explore |
Opis
Jedno z największych jezior Kanady, Winnipeg, jest miejscem komercyjnych połowów ryb. Współcześni poławiacze walczą o żywiołami, a także mocno ryzykują, ponieważ pokrywająca akwen pokrywa lodowa bywa bardzo cienka. Zarobki w tej wymagającej branży są jednak bardzo wysokie.
W tym odcinku
W Manitobie dochodzi do bardzo obfitych opadów śniegu, trzecich co do wielkości w skali całego stulecia. Chris boleśnie się przekonuje, że samotne podróżowanie to zły pomysł.
Zobacz także
- Lodowi wikingowie 3: W nieznane (2) - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 22 na 23 listopada 1:00
- Lodowi wikingowie 3: Na niepewnym lodzie (3) - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 22 na 23 listopada 1:45
- Lodowi wikingowie 3: Burzowe dni (4) - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 22 na 23 listopada 2:30
- Lodowi wikingowie 3: Kiedy lód pęka (5) - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 22 na 23 listopada 3:20
- Lodowi wikingowie 3: Ogień i lód (7) - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 22 na 23 listopada 4:50 i 1 późniejsza emisja
- Lodowi wikingowie 3: Trudny koniec sezonu (8) - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 29 na 30 listopada 1:40
