Listy do M. 2

Listy do M. 2

6.4/10
KOMEDIA ROMANTYCZNA Polska 2015   od 12 lat
Występują:Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Jakub Jankiewicz, Tomasz Karolak
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Minęły cztery lata od Wigilii, która zmieniła życie Mikołaja. Teraz staje on przed dylematem, czy oświadczyć się Doris. Ich losy splatają się z drogami innych osób przeżywających w święta rozterki.
Przebojowe podsumowanie równie przebojowego filmu filmu na Boże Narodzenie dawni (i nowi) bohaterowie w nowych (choć ciągle typowych) sytuacjach. Jak działa świąteczna magia? Bawi i krzepi, jak powinno.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nachodzi Wigilia. Mikołaj (Maciej Stuhr) nie potrafi podjąć decyzji, czy oświadczyć się Doris (Roma Gąsiorowska). Kostek (Jakub Jankiewicz) postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Obmyśla sprytną intrygę. Małgorzata (Agnieszka Wagner) i Wojciech (Wojciech Malajkat) zostali adopcyjnymi rodzicami Tosi (Julia Wróblewska). Teraz ich rodzina musi poradzić sobie z nową, trudną sytuacją, która ma związek ze zdrowiem Małgorzaty. Karina (Agnieszka Dygant) jest słynną pisarką, a Szczepan (Piotr Adamczyk) - taksówkarzem. Mimo że małżonkowie rozstali się, ich drogi wciąż się krzyżują. Również Betty (Katarzyna Zielińska) i Melchior (Tomasz Karolak) zakończyli swój związek. Kobieta ma nowego partnera, Karola (Marcin Perchuć). Razem wychowują Kazika. W Agencji Mikołajów, prowadzonej przez Wladiego (Paweł Małaszyński), zatrudniona zostaje Magda (Magdalena Lamparska). Pojawienie się dziewczyny ma ogromny wpływ na związek muzyka Redo (Maciej Zakościelny) z Moniką (Marta Żmuda-Trzebiatowska).

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)