Licencja na wychowanie: U nas to rodzinne (63)

Licencja na wychowanie

odc. 63: U nas to rodzinne

6.5/10
serial komediowy Polska 2010   od 12 lat
Występują:Jolanta Fraszyńska, Joanna Orleańska, Cezary Kosiński, Dariusz Wiktorowicz
Reżyseria:Jakub Miszczak
W skrócie:Łukasz zastanawia się, czy zrobić sobie tatuaż. Weronika zabiera Stasia do pracy, by pokazać synka koleżankom. Okazuje się, że jej gabinet zajęła nowa pracownica.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Współczesny portret dwóch małżeństw, które mają krańcowo różne poglądy na wychowanie dzieci. Nowocześni Leszczyńscy wprowadzają własny model wychowania, Barańscy zaś powielają schematy własnych rodziców. Weronika (Joanna Pierzak-Orleańska) i Paweł (Cezary Kosiński) Leszczyńscy wychowują 15-letnią Wiktorię (Marta Bitner), która jest córką z pierwszego małżeństwa Weroniki. Ich wspólnym dzieckiem jest 8-letni Bartek (Mikołaj Ściobłowski). Weronika poświęca się robieniu kariery, a domem zajmuje się Paweł. Roma (Jolanta Fraszyńska) i Ryszard (Dariusz Wiktorowicz) Barańscy mają czworo pociech: 18-letniego Łukasza (Bruno Jasieński), gimnazjalistkę Marysię (Ivett Bednarska), rówieśnicę Wiktorii oraz 11-letnią Magdę (Agata Szafrańska) i dwuletniego Mateusza. Głową rodziny i jedynym żywicielem jest Ryszard, pracownik firmy Maxtech, w rolę gospodyni domu wciela się Roma.

W tym odcinku

Roma podsłuchuje rozmowę Marysi i Łukasza. Chłopak zastanawia się, czy zrobić sobie tatuaż. Barańska postanawia nie mówić o tym mężowi i sama rozwiązać problem. Weronika zabiera Stasia do pracy, by pokazać synka koleżankom. Okazuje się, że jej miejsce i gabinet zajęła nowa pracownica. Leszczyńska wpada w panikę, myśląc, że po urlopie macierzyńskim nie wróci już do biura.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także