Licencja na wychowanie: Seks, anarchia i rock'n'roll (72)

Licencja na wychowanie

odc. 72: Seks, anarchia i rock'n'roll

6.5/10
serial komediowy Polska 2010   od 12 lat
Występują:Jolanta Fraszyńska, Joanna Orleańska, Cezary Kosiński, Dariusz Wiktorowicz
Reżyseria:Jakub Miszczak
W skrócie:Po rozstaniu z Wiktorią Łukasz spotyka się z dziewczynami. Roma widzi go z brunetką, a Marysia z blondynką. Kilka dni później przychodzi rudowłosa. Barańska jest wstrząśnięta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Współczesny portret dwóch małżeństw, które mają krańcowo różne poglądy na wychowanie dzieci. Nowocześni Leszczyńscy wprowadzają własny model wychowania, Barańscy zaś powielają schematy własnych rodziców. Weronika (Joanna Pierzak-Orleańska) i Paweł (Cezary Kosiński) Leszczyńscy wychowują 15-letnią Wiktorię (Marta Bitner), która jest córką z pierwszego małżeństwa Weroniki. Ich wspólnym dzieckiem jest 8-letni Bartek (Mikołaj Ściobłowski). Weronika poświęca się robieniu kariery, a domem zajmuje się Paweł. Roma (Jolanta Fraszyńska) i Ryszard (Dariusz Wiktorowicz) Barańscy mają czworo pociech: 18-letniego Łukasza (Bruno Jasieński), gimnazjalistkę Marysię (Ivett Bednarska), rówieśnicę Wiktorii oraz 11-letnią Magdę (Agata Szafrańska) i dwuletniego Mateusza. Głową rodziny i jedynym żywicielem jest Ryszard, pracownik firmy Maxtech, w rolę gospodyni domu wciela się Roma.

W tym odcinku

Po rozstaniu z Wiktorią Łukasz zaczyna się spotykać z innymi dziewczynami. Roma widzi go z brunetką, a Marysia z blondynką. Kilka dni później do chłopaka przychodzi też rudowłosa. Barańska jest wstrząśnięta rozwiązłością syna i postanawia działać. Ryszard z powodu dotkliwego bólu zęba, tylko obserwuje poczynania żony. Tymczasem Wiktoria poznaje Śrubę, młodego studenta związanego z ruchem antyglobalistów. Rodzice są pełni obaw.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także