Licencja na wychowanie: Nie sądź książki po okładce (87)

Licencja na wychowanie

odc. 87: Nie sądź książki po okładce

6.5/10
serial komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Jolanta Fraszyńska, Joanna Orleańska, Cezary Kosiński, Dariusz Wiktorowicz
Reżyseria:Jakub Miszczak
W skrócie:Podczas przygotowań do przeprowadzki Weronika znajduje w pudle Pawła koronkowe damskie figi... Magdę prześladuje szkolny łobuz...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Współczesny portret dwóch małżeństw, które mają krańcowo różne poglądy na wychowanie dzieci. Nowocześni Leszczyńscy wprowadzają własny model wychowania, Barańscy zaś powielają schematy własnych rodziców. Weronika (Joanna Pierzak-Orleańska) i Paweł (Cezary Kosiński) Leszczyńscy wychowują 15-letnią Wiktorię (Marta Bitner), która jest córką z pierwszego małżeństwa Weroniki. Ich wspólnym dzieckiem jest 8-letni Bartek (Mikołaj Ściobłowski) i mały Staś. Weronika poświęca się robieniu kariery, a domem zajmuje się Paweł. Roma (Jolanta Fraszyńska) i Ryszard (Dariusz Wiktorowicz) Barańscy mają czworo pociech: 18-letniego Łukasza (Bruno Jasieński), gimnazjalistkę Marysię (Ivett Bednarska), rówieśnicę Wiktorii oraz 11-letnią Magdę (Agata Szafrańska) i dwuletniego Mateusza. Głową rodziny i jedynym żywicielem jest Ryszard, pracownik firmy Maxtech, w rolę gospodyni domu wciela się Roma.

W tym odcinku

Leszczyńscy szykują się do przeprowadzki do nowego mieszkania. W trakcie pakowania rzeczy w starym domu Weronika znajduje w pudle Pawła koronkowe damskie figi, które nie są jej własnością. Zaczyna podejrzewać męża o romans. Jak na złość akurat wtedy teściowa przypomina jej historię miłości Pawła do niejakiej Wioli. Leszczyńska postanawia sprawdzić, czy rzeczywiście mąż zerwał tamtą znajomość. Od pewnego czasu Magdę prześladuje szkolny łobuz. Chłopak obserwuje dziewczynę w drodze do domu i wyczekuje pod jej oknami. Obawiająca się o bezpieczeństwo córki Roma pewnego dnia rzuca się z furią na nastolatka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)