Licencja na wychowanie: Klątwa Czarnej Perły (62)

Licencja na wychowanie

odc. 62: Klątwa Czarnej Perły

6.5/10
serial komediowy Polska 2010   od 12 lat
Występują:Jolanta Fraszyńska, Joanna Orleańska, Cezary Kosiński, Dariusz Wiktorowicz
Reżyseria:Jakub Miszczak
W skrócie:Asystentka Chang Lee odchodzi z pracy i Ryszard musi znaleźć kogoś na jej miejsce. Roma nie chce, by sekretarką męża została kobieta młodsza od niej. Leszczyńskim psuje się pralka...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Współczesny portret dwóch małżeństw, które mają krańcowo różne poglądy na wychowanie dzieci. Nowocześni Leszczyńscy wprowadzają własny model wychowania, Barańscy zaś powielają schematy własnych rodziców. Weronika (Joanna Pierzak-Orleańska) i Paweł (Cezary Kosiński) Leszczyńscy wychowują 15-letnią Wiktorię (Marta Bitner), która jest córką z pierwszego małżeństwa Weroniki. Ich wspólnym dzieckiem jest 8-letni Bartek (Mikołaj Ściobłowski). Weronika poświęca się robieniu kariery, a domem zajmuje się Paweł. Roma (Jolanta Fraszyńska) i Ryszard (Dariusz Wiktorowicz) Barańscy mają czworo pociech: 18-letniego Łukasza (Bruno Jasieński), gimnazjalistkę Marysię (Ivett Bednarska), rówieśnicę Wiktorii oraz 11-letnią Magdę (Agata Szafrańska) i dwuletniego Mateusza. Głową rodziny i jedynym żywicielem jest Ryszard, pracownik firmy Maxtech, w rolę gospodyni domu wciela się Roma.

W tym odcinku

Asystentka Chang Lee odchodzi z pracy i Ryszard musi znaleźć kogoś na jej miejsce. Roma postanawia pomóc mężowi w wyborze odpowiedniej kandydatki. Niie chce jednak, by sekretarką męża została kobieta młodsza i atrakcyjniejsza od niej. Leszczyńskim psuje się pralka. Weronika oblicza domowy budżet i dochodzi do wniosku, że nie stać ich na zakup nowej. Niespodziewanie pojawia się szansa, by w łatwy sposób zarobić trochę gotówki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także