Licencja na wychowanie (15)

Licencja na wychowanie

odc. 15

6.5/10
serial komediowy Polska 2010   od 12 lat
Występują:Jolanta Fraszyńska, Joanna Orleańska, Cezary Kosiński, Dariusz Wiktorowicz
Reżyseria:Jakub Miszczak
W skrócie:Szef wyznaje Ryszardowi, że widziałby go jako swojego następcę. Roma umawia się z Agnieszką; a być asystentką na przyjęciu dla gwiazd show-biznesu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Współczesny portret dwóch małżeństw, które mają krańcowo różne poglądy na wychowanie dzieci. Nowocześni Leszczyńscy wprowadzają własny model wychowania, Barańscy zaś powielają schematy własnych rodziców. Weronika (Joanna Pierzak-Orleańska) i Paweł (Cezary Kosiński) Leszczyńscy wychowują 15-letnią Wiktorię (Marta Bitner), która jest córką z pierwszego małżeństwa Weroniki. Ich wspólnym dzieckiem jest 8-letni Bartek (Mikołaj Ściobłowski). Weronika poświęca się robieniu kariery, a domem zajmuje się Paweł. Roma (Jolanta Fraszyńska) i Ryszard (Dariusz Wiktorowicz) Barańscy mają czworo pociech: 18-letniego Łukasza (Bruno Jasieński), gimnazjalistkę Marysię (Ivett Bednarska), rówieśnicę Wiktorii oraz 11-letnią Magdę (Agata Szafrańska) i dwuletniego Mateusza. Głową rodziny i jedynym żywicielem jest Ryszard, pracownik firmy Maxtech, w rolę gospodyni domu wciela się Roma.

W tym odcinku

Szef wyznaje Ryszardowi, że widziałby go jako swojego następcę. Roma umawia się z Agnieszką w sprawie pracy. Ma być asystentką na przyjęciu dla gwiazd show-biznesu. Mąż oświadcza jej, że jest to posada służącej. Przygotowania do imprezy nastręczają Romie wielu zmartwień. Długo zastanawia się nad tym, w co powinna się ubrać. Źródłem dodatkowych stresów jest też niefortunna wizyta u fryzjera. Następnego dnia Ryszard zostaje sam z dziećmi. Chce udowodnić, że wypełnianie obowiązków domowych nie stanowi dla niego żadnego problemu. W tym samym czasie Roma dowiaduje się, jaką rolę będzie pełnić podczas uroczystej gali.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)