Licencja na wychowanie (14)

Licencja na wychowanie

odc. 14

6.5/10
serial komediowy Polska 2010   od 12 lat
Występują:Jolanta Fraszyńska, Joanna Orleańska, Cezary Kosiński, Dariusz Wiktorowicz
Reżyseria:Jakub Miszczak
W skrócie:U Barańskich trwają intensywne porządki. Rodzina oczekuje wizyty rodziców Ryszarda. Podczas odwiedzin teść dziwnie się zachowuje... Bartek starannie przygotowuje się do szkolnego dyktanda...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Współczesny portret dwóch małżeństw, które mają krańcowo różne poglądy na wychowanie dzieci. Nowocześni Leszczyńscy wprowadzają własny model wychowania, Barańscy zaś powielają schematy własnych rodziców. Weronika (Joanna Pierzak-Orleańska) i Paweł (Cezary Kosiński) Leszczyńscy wychowują 15-letnią Wiktorię (Marta Bitner), która jest córką z pierwszego małżeństwa Weroniki. Ich wspólnym dzieckiem jest 8-letni Bartek (Mikołaj Ściobłowski). Weronika poświęca się robieniu kariery, a domem zajmuje się Paweł. Roma (Jolanta Fraszyńska) i Ryszard (Dariusz Wiktorowicz) Barańscy mają czworo pociech: 18-letniego Łukasza (Bruno Jasieński), gimnazjalistkę Marysię (Ivett Bednarska), rówieśnicę Wiktorii oraz 11-letnią Magdę (Agata Szafrańska) i dwuletniego Mateusza. Głową rodziny i jedynym żywicielem jest Ryszard, pracownik firmy Maxtech, w rolę gospodyni domu wciela się Roma.

W tym odcinku

U Barańskich trwają intensywne porządki. Rodzina oczekuje wizyty rodziców Ryszarda. Podczas odwiedzin teść dziwnie się zachowuje. Ryszard i Roma swoimi podejrzeniami o niewierności ojca dzielą się z matką. Okazuje się, że mężczyzna faktycznie ukrywa pewien sekret. Bartek starannie przygotowuje się do szkolnego dyktanda przepisując fragmenty powieści Sienkiewicza. Mimo to popełnia błąd i dostaje tylko piątkę. Ambitny chłopiec upiera się, że to pani błędnie go oceniła.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)