Licencja na wychowanie (12)

Licencja na wychowanie

odc. 12

6.5/10
serial komediowy Polska 2010   od 12 lat
Występują:Jolanta Fraszyńska, Joanna Orleańska, Cezary Kosiński, Dariusz Wiktorowicz
Reżyseria:Jakub Miszczak
W skrócie:Łukasz oddał bezdomnemu płaszcz, który dostał od ojca. To była pamiątka po dziadku i Ryszard chce go odzyskać. Zostaje zatrzymany za kradzież. Leszczyńscy nie mogą sobie poradzić z Wiktorią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Współczesny portret dwóch małżeństw, które mają krańcowo różne poglądy na wychowanie dzieci. Nowocześni Leszczyńscy wprowadzają własny model wychowania, Barańscy zaś powielają schematy własnych rodziców. Weronika (Joanna Pierzak-Orleańska) i Paweł (Cezary Kosiński) Leszczyńscy wychowują 15-letnią Wiktorię (Marta Bitner), która jest córką z pierwszego małżeństwa Weroniki. Ich wspólnym dzieckiem jest 8-letni Bartek (Mikołaj Ściobłowski). Weronika poświęca się robieniu kariery, a domem zajmuje się Paweł. Roma (Jolanta Fraszyńska) i Ryszard (Dariusz Wiktorowicz) Barańscy mają czworo pociech: 18-letniego Łukasza (Bruno Jasieński), gimnazjalistkę Marysię (Ivett Bednarska), rówieśnicę Wiktorii oraz 11-letnią Magdę (Agata Szafrańska) i dwuletniego Mateusza. Głową rodziny i jedynym żywicielem jest Ryszard, pracownik firmy Maxtech, w rolę gospodyni domu wciela się Roma.

W tym odcinku

Łukasz, by spełnić dobry uczynek, oddał bezdomnemu płaszcz, który dostał od ojca. Ryszard rozpacza po jego stracie, tłumacząc, że była to pamiątka po dziadku. Postanawia go odzyskać. W efekcie trafia do aresztu za kradzież. Leszczyńscy nie mogą sobie poradzić z Wiktorią. Zbuntowana nastolatka przestała się słuchać rodziców i stosować do ich poleceń. Paweł wymyśla sposób, jak przywrócić w domu dawny porządek.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także