×

Leśniczówka (914)

telenowela Polska 2024   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Sebastian Jasnoch
Reżyseria:Zuzanna Mikołajczak
W skrócie:Zuza jest zaniepokojona informacjami, które otrzymała od Kacpra na temat jego mamy. Daniel, po kolejnej próbie zemsty na Januszu, słyszy od ojca, że wszystko zawdzięcza jego pieniądzom.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Zuza jest zaniepokojona informacjami, które otrzymała od Kacpra na temat jego mamy. Z przerażeniem odkrywa, że chorą i osłabioną Anielę leczy doktor Kowalska. Daniel, po kolejnej próbie zemsty na Januszu, słyszy od ojca, że wszystko, co posiada, zawdzięcza jego pieniądzom. Młody Karcz wykopuje ukrytą gotówkę z przemytu narkotyków. Część banknotów rozrzuca w lesie. Konrad, po przypadkowym spotkaniu z Żabą, zaczyna badać sprawę kompromitujących zdjęć Karcza. Z pomocą Kurka dowiaduje się, że informator lokalnych mediów pozostaje anonimowy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także