x

Leśniczówka (839)

telenowela Polska 2024   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Sebastian Jasnoch
W skrócie:Konrad przekonuje Kasię, że jej nie okłamał. Kurek zdobywa nagranie kompromitujące Szyka. Żąda od niego, aby Marianna odpadła z programu. Jacek prosi prawniczkę, by nie sprawiała kłopotów Magdzie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Konrad przekonuje Kasię, że jej nie okłamał. Podczas wizyty u Ruszczycówny Lesiński mówi tylko o Ewelinie. Olga, która obserwuje dom Kasi, wieczorem zjawia się u niej pod drzwiami. Kurkowi udaje się zdobyć nagranie kompromitujące Szyka. Żąda od niego, aby Marianna odpadła z programu. Kurkowa zostaje wytypowana do odejścia z show i jest przekonana, że to kara za to, że chce szyć po swojemu. Jacek spotyka się z prawniczką. Prosi ją, aby podczas rozwodu nie sprawiała kłopotów Magdzie. Pati postanawia zaaranżować rodzicom randkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także