Leśniczówka (589)
Występują: | Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Sebastian Jasnoch |
---|---|
W skrócie: | Beatka wyznaje Edytce, że nie chce być sama, ale boi się rozczarowania. Przyjaciółka próbuje namówić ją do skorzystania z pomocy swatki. Gdy każdy sposób zawodzi, Bartek proponuje proste rozwiązanie. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią problemy.
W tym odcinku
Beatka wyznaje Edytce, że w rzeczywistości nie chce być sama. Jedynie boi się kolejnego miłosnego rozczarowania. Przyjaciółka próbuje namówić ją do skorzystania z pomocy profesjonalnej swatki. Gdy nic nie pomaga i każdy sposób zawodzi, Bartek proponuje bardzo proste i skuteczne rozwiązanie. Pati jest szczęśliwa, bo wreszcie może wyjść ze szpitala. W ostatniej chwili przychodzi Marian i obiecuje, że będzie przy niej zawsze, gdy tylko będzie tego chciała i potrzebowała. Mondrasiukom nie podoba się ta sytuacja. Kasia stwierdza, że nie może zrezygnować z pomagania Karolinie. Zwraca się do Czarka, aby odwiedził ją w domu.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Marek Bukowski
jako Krzysztof Majewski -
Jolanta Fraszyńska
jako Katarzyna Ruszczyc -
Przemysław Bluszcz
jako Janusz Karcz -
Sebastian Jasnoch
jako Daniel Karcz -
Maria Pawłowska
jako Ewa Płoska -
Sambor Czarnota
jako leśniczy Konrad Lesiński -
Anna Seniuk
jako doktor Czesława Ździebłowska -
Beata Fido
jako Magda Ździebłowska -
Iwona Cichosz
jako Maryna Ruszczyc -
Julia Kostow
jako Zuza Majewska -
Agata Turkot
jako Pola Majewska -
Dawid Ściupidro
jako Ben Górki -
Jan Wieczorkowski
jako Janusz Kutera -
Beata Schimscheiner
jako Aniela Rej -
Tomasz Kozłowicz
jako naukowiec Waldemar Jarosik -
Arkadiusz Janiczek
jako mecenas Artur Krawczyk -
Weronika Książkiewicz
jako Lidia Banach -
Krzysztof Oleksyn
jako Michał -
Dominika Kryszczyńska
jako Klara -
Zbigniew Suszyński
jako gangster Smiersz -
Piotr Skarga
jako Tadeusz