Leśniczówka (572)

telenowela Polska 2022   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Sebastian Jasnoch
W skrócie:Kasia żali się Annie, iż Lesiński nie rozumie jej decyzji o pomocy Karolinie. Tadeusz jest zdruzgotany odkryciem dotyczącym Czesi i Kazimierza. Janusz wysyła Łysego, by ten śledził Rożka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią problemy.

W tym odcinku

Anna od razu zauważa, że między Kasią a Konradem doszło do jakichś nieporozumień. Córka żali się, iż Lesiński nie rozumie jej wczorajszej decyzji. Ruszczycówna chciała tylko odwdzięczyć się Karolinie za to, co ta zrobiła dla niej w areszcie. Anna daje Kasi delikatnie do zrozumienia, że jej pomysł, by przyjąć byłą więźniarkę pod swój dach, nie był trafiony. Ostatecznie Ruszczycówna przeprasza Konrada za swoje zachowanie. Nie informuje jednak Karoliny, że zmieniła zdanie. Tadeusz jest zdruzgotany swoim odkryciem dotyczącym Czesi i Kazimierza. Postanawia się nie załamywać tylko skoncentrować na Pati, której operacja jest teraz najważniejsza. Janusz wysyła Łysego, by ten śledził Rożka. Człowiek Karcza zostaje jednak zauważony przez ochroniarza mecenasa. Biznesmen ma nieprzyjemności.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także