Leśniczówka (550)
telenowela Polska 2022
Występują: | Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Sebastian Jasnoch |
---|---|
W skrócie: | Tadeusz i Jacek znajdują ojca Pati. Mężczyzna jest w złym stanie. Małgosia nadal udaje przed mamą, że ma chłopaka. Gdy Irena żąda, by zaprosiła go na kawę, córka musi znaleźć odpowiedniego kandydata. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią problemy.
W tym odcinku
Tadeusz, zniecierpliwiony biernością Mariana, postanawia jechać z Jackiem do Warszawy. Mężczyźni znajdują ojca Pati w nietypowych okolicznościach i w nie najlepszym stanie. Rozmowa jest więc wykluczona. Małgosia nadal udaje przed mamą, że ma chłopaka. Gdy Irena żąda, by córka zaprosiła ukochanego na kawę, dziewczyna nie ma wyjścia i musi znaleźć odpowiedniego kandydata. Rożek chce pod pretekstem hodowli koni zajmować się praniem brudnych pieniędzy. Zastanawia się, czy to dobry pomysł.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Marek Bukowski
jako Krzysztof Majewski -
Jolanta Fraszyńska
jako Katarzyna Ruszczyc -
Przemysław Bluszcz
jako Janusz Karcz -
Sebastian Jasnoch
jako Daniel Karcz -
Maria Pawłowska
jako Ewa Płoska -
Sambor Czarnota
jako leśniczy Konrad Lesiński -
Anna Seniuk
jako doktor Czesława Ździebłowska -
Beata Fido
jako Magda Ździebłowska -
Iwona Cichosz
jako Maryna Ruszczyc -
Julia Kostow
jako Zuza Majewska -
Agata Turkot
jako Pola Majewska -
Dawid Ściupidro
jako Ben Górki -
Jan Wieczorkowski
jako Janusz Kutera -
Beata Schimscheiner
jako Aniela Rej -
Tomasz Kozłowicz
jako naukowiec Waldemar Jarosik -
Arkadiusz Janiczek
jako mecenas Artur Krawczyk -
Weronika Książkiewicz
jako Lidia Banach -
Krzysztof Oleksyn
jako Michał -
Dominika Kryszczyńska
jako Klara -
Zbigniew Suszyński
jako gangster Smiersz -
Piotr Skarga
jako Tadeusz