Leśniczówka (422)

telenowela Polska 2021   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Do Mądrasiuków przychodzą Oskar z Maćkiem. Chłopiec przeprasza za zamieszanie na placu zabaw. Beata oświadcza Zibiemu i Sławkowi, że odchodzi z Borowika. Adrian proponuje jej założenie wegebaru.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Do Mądrasiuków przychodzą Oskar z Maćkiem. Chłopiec przeprasza za zamieszanie na placu zabaw. Beata oświadcza Zibiemu i Sławkowi, że odchodzi z Borowika. W domu Adrian proponuje jej wspólne założenie wegebaru. Solidaryzując się z Jedynak, Zibi informuje Daniela, że również składa wypowiedzenie. Młody Karcz idzie do Beaty i ją przeprasza, obiecuje również podwyżkę. Kobieta decyduje się wrócić. Janusz i Łysy czekają na Patrycję. Niespodziewanie biznesmen spotyka Blechacz wychodzącą z kawiarni. Oferuje jej duże pieniądze w zamian za zeznania obciążające Lidię i zwrot dokumentacji Ziołowego Raju.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także