Leśniczówka (420)

telenowela Polska 2021   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Kasia mówi mamie o swoich podejrzeniach dotyczących ciąży Poli. Karcz dowiaduje się, iż prokurator zmienił Szymonowi zarzuty - teraz jest on oskarżony o włamanie, uprowadzenie i zabójstwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Kasia mówi mamie o swoich podejrzeniach dotyczących ciąży Poli. Anna sugeruje, by na nią nie naciskała, Aniela zaś radzi szczerą rozmowę. Beata chce dziś popracować nad konkursowym menu w Borowiku. Adrian nie pozwala jej iść. Jedynak dociera do lokalu spóźniona, ale okazuje się, że Daniela jeszcze nie ma. Zibi przypuszcza, że może dziewczyna dostanie awans. Sytuacja jednak wymyka się spod kontroli. Kowalski informuje Bogdana, że Kinga chce się z nim widzieć. W komendzie Karcz dowiaduje się, iż prokurator zmienił Szymonowi zarzuty - teraz jest on oskarżony o włamanie, uprowadzenie i zabójstwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także