Leśniczówka (416)

telenowela Polska 2021   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Kowalski rozmawia z Jackiem, Oskarem i przerażonym Maćkiem. Wychodzi na jaw, kto jest tajemniczym Lordem X. Janusz wyznaje Bogdanowi, że Lidia pozbyła się go z interesu prowadzonego z Rożkiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Kowalski rozmawia przy radiowozie z Jackiem, Oskarem i przerażonym Maćkiem. Wychodzi na jaw, że tajemniczym Lordem X jest nieśmiały Maciek. Mądrasiuk dziękuje policjantowi za pomoc i donosi Pati o tym fakcie. Dziewczynka stwierdza, że dała się oszukać. Janusz wyznaje Bogdanowi, że Lidia pozbyła się go z interesu prowadzonego z Rożkiem. Ma na niego haki. Ojciec daje mu cenną radę. Wieczorem młodszy Karcz spotyka się z Łysym. Zleca mu odnalezienie Patrycji Blechacz. Edyta niepokoi się, widząc, jak Krawczyk przed wyjściem kremuje się i perfumuje. Chce się dowiedzieć, co tak naprawdę oznacza jego hobby. Próbuje wypytać Wieśka, ale ten nie daje się zwieść. Gałkowa postanawia więc go śledzić.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także