Leśniczówka (415)

telenowela Polska 2021   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Jacek jest zdenerwowany spotkaniem z internetowym przyjacielem Pati. Opowiada o tym Kowalskiemu. Mądrasiuk udaje się na plac zabaw. Gdy na boisku zjawia się Oskar, rzuca się na niego z pięściami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Jacek jest zdenerwowany zbliżającym się spotkaniem z internetowym przyjacielem Pati. Opowiada o tym Kowalskiemu. Mądrasiuk udaje się na plac zabaw i chowa w krzakach. Niebawem na boisku zjawia się Oskar. Jacek rzuca się na niego z pięściami. Lidia prowadzi Janusza do Ziołowego Raju, gdzie czeka na nich Rożek. Wyraźnie irytuje ją dobry humor byłego kochanka. Na miejscu mecenas chce porozmawiać z Karczem... o urodzinach Lidii. Pragnie jej bowiem kupić prezent. Kurek nie zjawia się na kolejnej lekcji jazdy konnej. Krawczyk czuje się nieswojo sam na sam z Amelią. Postanawia podstępem sprowadzić przyjaciela.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także