Leśniczówka (391)

Leśniczówka (391)

telenowela Polska 2021   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
Reżyseria:Robert Wichrowski
W skrócie:Na komendzie pojawia się kontroler z NIK. Okazuje się, że komendanci nie dopilnowali kwestii własności gruntów, na których znajduje się budynek. Właściciel terenu chce go odzyskać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Na komendzie pojawia się kontroler z Najwyższej Izby Kontroli. Niebawem przyjeżdża także Rzepecki. Następnie wzywa do siebie Nowackiego i Kingę. Okazuje się, że komendanci nie dopilnowali kwestii własności gruntów, na których znajduje się budynek. Wychodzi na jaw, że pięć lat temu znalazł się właściciel terenu, który teraz chce go odzyskać. Tymczasem Pati nie potrafi rozwiązać zadania z matematyki. Postanawia poprosić o pomoc na forum w internecie. Z kolei zdenerwowany Zibi informuje Beatę, że gościom nie smakuje jej nowe wegemenu. Następnie żąda, by Jedynak niezwłocznie zajęła się reklamacją.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także