Leśniczówka (347)

Leśniczówka (347)

telenowela Polska 2021   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Magda nie może przestać myśleć o Klaudii. Zastanawia się, czy kobieta odważy się zrobić radykalny krok. Jacek stara się uspokoić ukochaną, ale w rzeczywistości sam także się tym przejmuje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Magda nie może przestać myśleć o Klaudii. Zastanawia się, czy kobieta w końcu odważy się zrobić radykalny krok. Jacek stara się uspokoić ukochaną, ale w rzeczywistości sam także się tym przejmuje. Niebawem lekarka odbiera telefon od Mrozowskiej, która informują ją o tym, że Damian udał się właśnie na rozmowę o pracę. Mądrasiuk zaleca jej, by jak najszybciej się spakowała, zabrała wszystkie dokumenty i udała się do jej domu. Klaudia dociera do domu Mądrasiuków, jednak ma wątpliwości, co do swojej decyzji. Jacek kupuje bilety. Gdy nagle dzwoni do niego Tomek, postanawia wspomnieć przyjacielowi o ucieczce Klaudii. O wszystkim dowiaduje się Mrozowski i zjawia się na przystanku. Edytka i Bartuś wybierają się na śniadanie do sali restauracyjnej Borowika. Chłopiec jest zmęczony mieszkaniem w hotelu i pragnie już wrócić do domu. Gałkowa postanawia wytłumaczyć Bartusiowi, że to wszystko to zabawa w detektywów. Tymczasem Kurkowie wybierają się na polanę, na której wcześniej obozowali. Marianna usiłuje odnaleźć swoją torbę. Nagle Wiesiek znajduje w lesie podejrzany łuk i kołczan ze strzałami. Z kolei Ewa szykuje się na przyjęcie urodzinowe ojca. Na miejsce wybiera się wraz z Krzyśkiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także