Leśniczówka (346)

Leśniczówka (346)

telenowela Polska 2021   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Lidia postanawia porozmawiać z Rożkiem wbrew woli Karcza. Krzysiek informuje Ewę o spotkaniu z przedstawicielami koreańskiego start-upu. Magda ponownie próbuje dodzwonić się do Klaudii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Daniel i Janusz zauważają samochód stojący przed bramą domu. Karcz od razu rozpoznaje auto Różka. Janusz postanawia ruszyć w stronę samochodu. Nagle dostrzega, że Rożek nie jest sam. Gdy następnego dnia udaje się do swojego gabinetu w "Karczpolu", z przerażeniem zauważa w nim Rożka. Mecenas ponownie usiłuje przekonać Karcza, ale ten traci panowanie nad sobą i wychodzi. Gdy Lidia dowiaduje się o wszystkim, postanawia porozmawiać z Rożkiem, wbrew woli Karcza. Tymczasem Krzysiek informuje Ewę o spotkaniu z przedstawicielami koreańskiego start-upu. Jednak po chwili kobieta otrzymuje kolejny telefon. Po powrocie do biura oświadcza wszystkim, że niestety nie może wziąć udziału w spotkaniu z Koreańczykami, bo ma inne pilne plany. Magda ponownie próbuje dodzwonić się do Klaudii. Jednak jej komórka nie odpowiada. Jacek sugeruje żonie, że powinna napisać SMS. Jednak ta obawia się, że wiadomość może odczytać Damian. Mądrasiuk wpada jednak na pewien pomysł.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także