Leśniczówka (318)

Leśniczówka (318)

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Krzysztof wyznaje Witoldowi, że się zakochał. W biurze panuje niezręczna sytuacja, ponieważ ani Majewski, ani Ewa nie mają odwagi, by wspomnieć o wspólnym wieczorze. W końcu prawnik oferuje spotkanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Krzysztof wyznaje Witoldowi, że się zakochał. W biurze panuje niezręczna sytuacja, ponieważ ani Majewski, ani Ewa nie mają odwagi, by wspomnieć o wspólnie spędzonym wieczorze. W końcu jednak prawnik proponuje sekretarce spotkanie, podczas którego oznajmia, że nie mogą być razem, ponieważ ona jest za młoda. Kurek dziękuje Beacie, że umożliwiła mu wspólny patrol z Krawczykiem. Kiedy Jedynak oznajmia, ze organizuje też dzienny patrol, w którym ma brać udział dziennikarz, Wiesiek natychmiast deklaruje gotowość do towarzyszenia mu. Wspomina o tym Mariannie (Barbara Kałużna), która również chce przejść się do lasu. Rożek przychodzi do Janusza w sprawie pierwszego transportu ciężarówek Ziołowego Raju. Nie może się nadziwić naiwności Lidii, ale nie wie, że przygotowała ona swój plan. Banach śledzi wyjeżdżające z hali samochody. Z ukrycia obserwuje przeładunek, który ma miejsce na leśnej polanie. Gdy zamierza zrobić zdjęcie, dochodzi do komplikacji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także