Leśniczówka (317)

Leśniczówka (317)

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Teodor zastaje Krzysztofa i Ewę śpiących razem na kanapie. Po przebudzeniu syna zaczyna mu gratulować. Magda i Jacek urządzają pokój dla Pati. Boją się, że nie przypadnie on dziewczynce do gustu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Teodor wczesnym rankiem zachodzi do biura i zastaje Krzysztofa i Ewę śpiących razem na kanapie. Po przebudzeniu syna zaczyna mu gratulować. Skonfundowany Majewski ucieka. Grzymowski postanawia zadzwonić do Andzi i zaproponować jej spotkanie. Niestety, okazuje się, że kobieta już kogoś sobie znalazła. Magda i Jacek urządzają pokój dla Pati. Boją się, że nie przypadnie on dziewczynce do gustu. Do Ździebłowskiej dzwoni kuratorka (Aleksandra Justa), zapowiadając wizytę. Mądrasiuk obawia się, że będzie chciała rozmawiać o jego przeszłości. Na Szymona na klatce schodowej czeka dwóch wynajętych przez Bogdana zbirów. Nie robią mu krzywdy tylko dlatego, że idzie z synem. Tymczasem stary Karcz odbywa szczerą rozmowę z Danielem. Wspomina swoją żonę i pierwsze małżeńskie lata. Potem Miłka pyta pracodawcę, czy syn może z nią zamieszkać na kilka dni, ponieważ jego ojciec ma zamiar gdzieś wyjechać. Bogdan jest wściekły, że jego plan nie wypalił. Szymon ukrywa się u znajomych Izdebskiej.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także