Leśniczówka (293)

Leśniczówka (293)

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Beata znajduje paczkę, którą zostawiła Aniela. W środku jest ślubny garnitur. Podczas obchodu lasu Konrad odkrywa krwawe ślady. Tadeusz ma zamiar pomóc Magdzie i Jackowi w remoncie ich domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Beata znajduje paczkę, którą dla niej zostawiła Aniela. W środku jest ślubny garnitur. W pracy Jedynak odbiera telefon od Edyty. Przyjaciółka chce ją zabrać na wspólny wegelancz. Po powrocie do domu kobieta wyrzuca karton z rzeczami Łukasza. Podczas obchodu lasu Konrad odkrywa krwawe ślady. Tadeusz ma zamiar pomóc Magdzie i Jackowi w remoncie ich domu. Gdy spotyka się z Mądrasiukiem, wręcza mu także kopertę z pieniędzmi na sfinansowanie prac. Początkowo ten nie chce ich przyjąć, ale zmienia zdanie, gdy Tomek (Krzysztof Mateusiak) informuje, że trzeba będzie wymieniać rury. Czesława zastanawia się, jaki prezent kupić córce na nową drogę życia. Tymczasem młoda Ździebłowska ma dylemat, jaką suknię ślubną wybrać. Niespodziewanie Pati proponuje, że będzie jej doradzać. Lidia tłumaczy Januszowi, że Maryna nie chce otworzyć drugiej linii produkcyjnej. Karcz proponuje, że ktoś w jego imieniu założy fundusz inwestycyjny. Banach udaje się przekonać Marynę do tego pomysłu. By to uczcić, Janusz zaprasza wspólniczkę na romantyczną kolację. Mówi Lidii, że chce, by przejęła ona Ziołowy raj. Nieco później mecenas Rożek donosi Karczowi o planach swojego szefa, który chce, aby ta firma stała się nowym kanałem przerzutowym.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także