Leśniczówka (292)

Leśniczówka (292)

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Kasia cieszy się z relacji z Konradem. Wojtek zauważa nieobecność dwóch wychowanków - Iwa i Kamila. W tym czasie chłopcy udają się na miejsce nielegalnej wywózki śmieci i próbują odnaleźć sprawcę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Kasia cieszy się ze swojej relacji z Konradem. Podopieczni ośrodka przygotowują się do śniadania. Wojtek zauważa nieobecność dwóch wychowanków - Iwo i Kamila. W tym czasie chłopcy udają się na miejsce nielegalnej wywózki śmieci i próbują odnaleźć sprawcę. Odnajdują podejrzany samochód, Iwo chowa się pod plandeką pojazdu. Gdy Lipiński się o tym dowiaduje, natychmiast spieszy mu z pomocą. Zawiadamia też Konrada. Mężczyznom udaje się wytropić chłopaka za pomocą nawigacji w jego telefonie i wkrótce trafiają oni do gospodarstwa. Tam szybko odnajdują Iwo i mężczyznę, który najprawdopodobniej odpowiada za nielegalny wywóz śmieci. Konrad przekazuje Kasi, że sprawca został uchwycony. Kobieta odzyskuje humor. Patrycja odwiedza laboratorium i jest zdziwiona, gdy dostrzega Lidię oprowadzającą reprezentanta drogerii Beauty Top. Między kobietami po raz kolejny dochodzi do starcia. Janusz spotyka się z Lidią. Proponuje jej, że pomoże uruchomić drugą linię produkcyjną, jeśli otrzyma trzydzieści procent zysku, który firma zarobi.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także