Leśniczówka (279)

Leśniczówka (279)

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Janusz jedzie do spa. W czasie drogi dochodzi do komplikacji i Karcz musi wracać na piechotę. Zatrzymuje jakiś samochód, ale kierująca nim kobieta używa przeciwko niemu gazu pieprzowego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Rano Janusz oświadcza bliskim, że jedzie do spa. W czasie drogi dochodzi do komplikacji i Karcz musi wracać na piechotę. Zatrzymuje jakiś samochód, ale kierująca nim kobieta używa przeciwko niemu gazu pieprzowego.. Jakiś czas potem Lidia zgłasza w komendzie napaść. Beata wyprowadza się z Borowika, nie chce jednak zabrać rzeczy Wigrowskiego. Dochodzi do konfliktu między nią a Zibim. Daniel zastanawia się z menedżerem Borowika, jak przyciągnąć więcej gości do hotelu. Zibi sugeruje, że trzeba zacząć serwować dania z dziczyzny. Ściąga kucharza, Norberta (Dominik Piejko). Magda spotyka Czesławę pod przychodnią. Informuje matkę, że udało im się z Jackiem ustalić termin ślubu - ma się odbyć za miesiąc. Wieczorem starsza Ździebłowska proponuje Tadeuszowi i Pati, by we trójkę odwiedzili Magdę i Mądrasiuka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także