Leśniczówka (245)

Leśniczówka (245)

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Krzysztof słucha w biurze muzyki relaksacyjnej. Robert próbuje go przeprosić, ale bez powodzenia. Do Antoniego przychodzi Krystyna i oddaje rzeczy zostawione przez dziewczynę u Bena w USA.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Krzysztof słucha w biurze muzyki relaksacyjnej. Robert usiłuje nawiązać z nim kontakt, by go przeprosić, ale bezskutecznie. W końcu Ruszczyc jedzie po córkę, Polę, na lotnisko. Rodzice starają się nie przytłaczać jej pytaniami, lecz Kasia nie ma podobnych oporów. Wkrótce Pola oznajmia mamie, że udzieli wszystkich odpowiedzi. Do domu Antoniego przychodzi Krystyna i oddaje rzeczy zostawione przez dziewczynę u Bena w USA. Kasia zaprasza ją na herbatę, ale ta nie ma ochoty na spotkanie z Polą. Po południu do zajętej pracą w kuchni Katarzyny przychodzi Zuzka, by poinformować, że Pola planuje pracować na budowie. Kobieta kontaktuje się z Krzysztofem. Jest zaniepokojona, że wieści mogą okazać się prawdą. Edytka wybiera się do Beatki, w drodze mija się z Wigrowskim. Gałkowa twierdzi, że jej przyjaciółka i policjant tworzą udaną parę. Jedynak zdradza, że przejrzała telefon Anety skradziony przez Kurka i odkryła coś ciekawego. Przyjaciółki omawiają też sprawę Dłubały i Jasińskiego. Chcą się tym zająć.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także