Leśniczówka (215)

Leśniczówka (215)

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Rankiem Maryna spotyka pijanego Marka. Zabiera mu kluczyki do auta. Sołtys daje do zrozumienia, że wójt Białoleśni spodziewa się 200 tysięcy za zaakceptowanie projektu, którym interesuje się Jasiński.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Nad ranem Maryna udaje się na zakupy. Opodal sklepu spotyka nietrzeźwego Marka. Jest przerażona, kiedy orientuje się, że komandos, pijany, prowadził auto. Zabiera mu kluczyki do samochodu i wyrzuca w trawę. Jakiś czas później zaspana Katarzyna idzie do kuchni, gdzie Wojtek i Maryna przyrządzają śniadanie. Pisarka wyjaśnia, że ma za sobą ciężką noc, po rozmawiał z Polą. Aneta spotyka Rej, która informuje ją, że jednak postanowiła odprowadzić podatek od wynajmu. Dla formalności prosi ją o okazanie dowodu osobistego. Dłubała uświadamia sobie, że dwa dni wcześniej dokument stracił ważność. Aniela chce wymówić jej pokój. Do leśniczówki przybywa sołtys i daje do zrozumienia Anecie, że wójt Białoleśni oczekuje 200 000 za zaakceptowanie projektu, który wzbudził zainteresowanie Jasińskiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także