Leśniczówka (214)

Leśniczówka (214)

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Artur składa wizytę Beacie, by przeprosić ją za nieudaną inwigilację Anety. W leśniczówce Konrad informuje pracowników, że należy posprzątać budki lęgowe. Do zadania zgłasza się Aneta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Artur składa wizytę Beacie, by przeprosić ją za nieudaną inwigilację Anety. Dziewczyna nie daje się jednak udobruchać. W leśniczówce Konrad informuje pracowników, że należy posprzątać budki lęgowe. Do zadania zgłasza się Aneta. Martwi się bowiem, że ktoś mógłby odkryć jej punkt kontaktowy z Jasińskim. Beata jednak chce jej towarzyszyć. Marczak zaczyna rozumieć, dlaczego Magda i Mądrasiuk stworzą tak zgrany duet. Jacek zaprzecza, jednak sprawia wrażenie, jakby mu zależało na Ździebłowskiej. Wojtek jest szczęśliwy. Kasia dowiaduje się od niego, że wniosek sołtysa o uznanie starej szkoły za zabytek nie spotkał się z aprobatą Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć tam placówkę dla trudnej młodzieży. Terapeuta dziękuje Ruszczycównie. W świetnych nastrojach udają się do domu Antoniego. Zastają tam Marynę. Kasia przedstawia Wojtkowi siostrę. Okazuje się, że terapeuta zna trochę język migowy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także